Cześć! Widzę, że wersja dla kerneli 2.6.x robiona jest w branchu. Czy w związku z tym mogę wywalić bconda with_kernel_2_6 z HEAD i zostawić tylko wersję dla kerneli 2.4.x?
-- Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
