On Thu, 5 Feb 2004, [iso-8859-2] Paweł Sikora wrote:
> > Wiec jesli nie masz kernela dystrybucyjnego .... to masz do tego
> > wajchę, prawda ?
> mam dystrybucyjny 2.6.2-1 z wlasnym konfigiem.

...czyli masz własny niedystrybucyjny kernel...

-- 
pozdr.  Paweł Gołaszewski 
---------------------------------
worth to see: http://www.againsttcpa.com/
CPU not found - software emulation...

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym