On Thu, 5 Feb 2004, [iso-8859-2] Paweł Sikora wrote: > > Wiec jesli nie masz kernela dystrybucyjnego .... to masz do tego > > wajchę, prawda ? > mam dystrybucyjny 2.6.2-1 z wlasnym konfigiem.
...czyli masz własny niedystrybucyjny kernel... -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
