Hi, Grzegorz Goławski(Wednesday 24 of December 2003 01:16): > Widzę, że wersja dla kerneli 2.6.x robiona jest w branchu. > Czy w związku z tym mogę wywalić bconda with_kernel_2_6 z HEAD i > zostawić tylko wersję dla kerneli 2.4.x? Heh, pisze tego maila drugi raz, bo mi kernel-video-nvidia walnal panika znowu. Mozesz wywalic, chociaz ta wersja nie dziala zbyt stabilnie. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED] :::: [EMAIL PROTECTED] zmienil status na niedostepny
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
