Hi,
Grzegorz Goławski(Wednesday 24 of December 2003 01:16):
> Widzę, że wersja dla kerneli 2.6.x robiona jest w branchu.
> Czy w związku z tym mogę wywalić bconda with_kernel_2_6 z HEAD i
> zostawić tylko wersję dla kerneli 2.4.x?
Heh, pisze tego maila drugi raz, bo mi kernel-video-nvidia walnal panika 
znowu. Mozesz wywalic,  chociaz ta wersja nie dziala zbyt stabilnie.
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]
:::: [EMAIL PROTECTED] zmienil status na niedostepny


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym