On Wed, Dec 24, 2003 at 01:16:54 +0100, Grzegorz Goławski wrote: > Widzę, że wersja dla kerneli 2.6.x robiona jest w branchu. > Czy w związku z tym mogę wywalić bconda with_kernel_2_6 z HEAD i > zostawić tylko wersję dla kerneli 2.4.x?
A propos - jest wersja 5328, ale znowu na download.nvidia a nie tym nowym, no i nie ma w niej nvidia-settings. -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> USA sux http://www.pld-linux.org/Members/gotar/ http://vfmg.sourceforge.net/ http://mops.uci.agh.edu.pl/~gotar/ http://informatica.agh.edu.pl/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
