Witam,

Czy istnieje możliwość przeniesienia programu Acroread z grupy
Aplikacje/Grafika do Aplikacje/Biuro (menu w gnome/kde)?

Uzasadnienie: Jest to aplikacja do przeglądanie dokumentów biurowych
typu PDF, a nie np. image viewer.

Pozdrawiam,
Łukasz

-- 
Łukasz Nowak
[EMAIL PROTECTED]
http://Lukasz.Nowak.eu.org/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym