Witam, Czy istnieje możliwość przeniesienia programu Acroread z grupy Aplikacje/Grafika do Aplikacje/Biuro (menu w gnome/kde)?
Uzasadnienie: Jest to aplikacja do przeglądanie dokumentów biurowych typu PDF, a nie np. image viewer. Pozdrawiam, Łukasz -- Łukasz Nowak [EMAIL PROTECTED] http://Lukasz.Nowak.eu.org/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
