> Czy istnieje możliwość przeniesienia programu Acroread z grupy > Aplikacje/Grafika do Aplikacje/Biuro (menu w gnome/kde)? > > Uzasadnienie: Jest to aplikacja do przeglądanie dokumentów biurowych > typu PDF, a nie np. image viewer.
Wg. specyfikacji freedesktop: Viewer: Tool to view e.g. a graphic or pdf file: Graphics or Office To ostatnie jako nadkategoria. Więcej szczegółów brak. Ja bym poszedł przez analogię do kategorii OCR: ten podchodzi pod Graphics, a zasadniczo działa na dokumentach tego samego rodzaju (tekst formatowany). -- +----------------------------------------------------------------------+ | Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]> Never trust a man | | who can count up to 1023 on his fingers. | +----------------------------------------------------------------------+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
