On Mon, Jan 12, 2004 at 12:50:48 +0100, Łukasz 'Shufla' Nowak wrote: > Czy istnieje możliwość przeniesienia programu Acroread z grupy > Aplikacje/Grafika do Aplikacje/Biuro (menu w gnome/kde)?
Przeciw. > Uzasadnienie: Jest to aplikacja do przeglądanie dokumentów biurowych > typu PDF, a nie np. image viewer. Nie, przenieśmy do Scientific. Uzasadnienie: służy do przeglądania dokumentów naukowych, a nie na przykład listu od kolegi. -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> http://vfmg.sourceforge.net/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
