On Mon, Jan 12, 2004 at 02:54:03PM +0100, Tomasz Pala wrote: > On Mon, Jan 12, 2004 at 12:50:48 +0100, Łukasz 'Shufla' Nowak wrote: > > > Czy istnieje możliwość przeniesienia programu Acroread z grupy > > Aplikacje/Grafika do Aplikacje/Biuro (menu w gnome/kde)? > > Przeciw.
Przeciw przeciwowi, i wogole wnioskowi. > > > Uzasadnienie: Jest to aplikacja do przeglądanie dokumentów biurowych > > typu PDF, a nie np. image viewer. > > Nie, przenieśmy do Scientific. Uzasadnienie: służy do przeglądania > dokumentów naukowych, a nie na przykład listu od kolegi. sluzy do ogladania prac graficznych, a wszystko to grafika. :) -- Marcin Krzyzanowski www : http://krzak.linux.net.pl email : [EMAIL PROTECTED] , [EMAIL PROTECTED] IRC : [krzyzak] @#linuxnews @#zdrowo_jebnieci __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
