oto co mi sie stało http://krzak.linux.net.pl/brzydal.jpg
estaw czcionek to bitstream i te ktore sa dostepne w Ac, nie ktos mi powie jak to wyłączyć bo chyba sobie nie wyobraza nikt pracy na czyms takim, a takie są standardowe ustawienia właśnie. skandal poprostu. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
