Hi,
Marcin Doliński(Wednesday 14 of January 2004 09:08):
> Chyba trzeba pomyśleć nad zestawem jakiś 'darmowych' ttfów, które by się
> nadawały?
Jest vera ale debile z fsf nie zazadaly czcionek unikodwych od bitstream, coz 
microsoft przynajmniej mysli jak cos robi. Z drugiej strony to byly czcionki 
dla gnome, wiec chyba nie moglo wypalic.
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym