Hi, Marcin Doliński(Wednesday 14 of January 2004 09:08): > Chyba trzeba pomyśleć nad zestawem jakiś 'darmowych' ttfów, które by się > nadawały? Jest vera ale debile z fsf nie zazadaly czcionek unikodwych od bitstream, coz microsoft przynajmniej mysli jak cos robi. Z drugiej strony to byly czcionki dla gnome, wiec chyba nie moglo wypalic. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
