W liście z pon, 12-01-2004, godz. 21:44, Marcin Krzyzanowski pisze: > Zestaw czcionek to bitstream i te ktore sa dostepne w Ac, nie ktos mi > powie jak to wyłączyć bo chyba sobie nie wyobraza nikt pracy na czyms > takim, a takie są standardowe ustawienia właśnie. http://www.averne.org/czciony.png
Chyba trzeba pomyśleć nad zestawem jakiś 'darmowych' ttfów, które by się nadawały? __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
