W liście z śro, 14-01-2004, godz. 13:01, Piotr Szymanski pisze: 
> Jest vera ale debile z fsf nie zazadaly czcionek unikodwych od bitstream, coz 
> microsoft przynajmniej mysli jak cos robi. Z drugiej strony to byly czcionki 
> dla gnome, wiec chyba nie moglo wypalic.
Ale popatrz ile on na to kasy wydaje.

-- 
Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym