On Thu, Jan 15, 2004 at 10:06:17AM +0100, Paweł Zaskórski wrote: > Dnia czw 15. stycznia 2004 08:39, Tomasz Witek napisał: > > Czy ktos uzywa tego programu i ma tak jak ja ? > > Mam tak samo. Było dobrze do wersji 2.0.14 - każda następna objawia ten > defekt. Nie znalazłem rozwiązania :( > umknal mi defekt na tym skrinszocie, o co chodzi ? --
Marcin Krzyzanowski www : http://krzak.linux.net.pl email : [EMAIL PROTECTED] , [EMAIL PROTECTED] IRC : [krzyzak] @#linuxnews @#zdrowo_jebnieci __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
