Quoting Paweł Zaskórski <[EMAIL PROTECTED]>: >> > > Mam tak samo. Było dobrze do wersji 2.0.14 - każda następna objawia ten >> > > defekt. Nie znalazłem rozwiązania :( >> > umknal mi defekt na tym skrinszocie, o co chodzi ? >> o wielkosc plikow na zdalnym systemie. > U mnie błędnie wyświetla rozmiar plików również na lokalnym systemie.
moze ktos rozwija glftp na bigendianowej maszynie i cos mu sie pokielbasilo ? sprobujcie odwrocic bajty? -- robert j. wozny ... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
