Dnia czw 15. stycznia 2004 10:46, Tomasz Witek napisał: > W liście z czw, 15-01-2004, godz. 10:18, Marcin Krzyzanowski pisze: > > On Thu, Jan 15, 2004 at 10:06:17AM +0100, Paweł Zaskórski wrote: > > > Dnia czw 15. stycznia 2004 08:39, Tomasz Witek napisał: > > > > Czy ktos uzywa tego programu i ma tak jak ja ? > > > > > > Mam tak samo. Było dobrze do wersji 2.0.14 - każda następna objawia ten > > > defekt. Nie znalazłem rozwiązania :( > > > > umknal mi defekt na tym skrinszocie, o co chodzi ? > > o wielkosc plikow na zdalnym systemie.
U mnie błędnie wyświetla rozmiar plików również na lokalnym systemie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
