Dnia sob 17. stycznia 2004 20:09, Piotr Szymanski napisał:
> Hi,
>
> Rafał Cygnarowski(Friday 16 of January 2004 10:24):
> > Kopete ma jakis blad i wyciaka mu pamiec. Nie wiem jeszcze czy
> > jest to zalezne od uzywanego protokolu (ja uzywam gg, icq, msn i
> > jabber-a). Jakby ktos mial blizsze spostrzezenia lub znal problem
> > to prosze o kontakt.
>
> Znowu ja, ktorego uzywasz qt? Ztego co mi powiedziano to qt 3.3.0
> ma huge mem leaka i dlatego takei cso sie dzieje.

[EMAIL PROTECTED] rafi]$ rpm -q qt
qt-3.2.3.031122-1

-- 
Rafał Cygnarowski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym