Dnia sob 17. stycznia 2004 20:09, Piotr Szymanski napisał: > Hi, > > Rafał Cygnarowski(Friday 16 of January 2004 10:24): > > Kopete ma jakis blad i wyciaka mu pamiec. Nie wiem jeszcze czy > > jest to zalezne od uzywanego protokolu (ja uzywam gg, icq, msn i > > jabber-a). Jakby ktos mial blizsze spostrzezenia lub znal problem > > to prosze o kontakt. > > Znowu ja, ktorego uzywasz qt? Ztego co mi powiedziano to qt 3.3.0 > ma huge mem leaka i dlatego takei cso sie dzieje.
[EMAIL PROTECTED] rafi]$ rpm -q qt qt-3.2.3.031122-1 -- Rafał Cygnarowski [EMAIL PROTECTED] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
