Hi, Rafał Cygnarowski(Friday 16 of January 2004 10:24): > Kopete ma jakis blad i wyciaka mu pamiec. Nie wiem jeszcze czy jest to > zalezne od uzywanego protokolu (ja uzywam gg, icq, msn i jabber-a). > Jakby ktos mial blizsze spostrzezenia lub znal problem to prosze o > kontakt. Problem polega na tym, ze kopete po dzialaniu przez pare h zaczyna sprawiac ze kswapd zajmuje 100% procka izaczyna mi zajmowac swapa do kocna prawie. Rozmawialemz ludzmi z kde i ten problem dotyczy rownie ksirca, sa dwie mozliwosc: - te same bledy w kopete i ksirc (dosc mozliwe, bo czesto w kde sie wymienia kodem) - bledy w qt i wspolracy qt-x11 Narazie nie umieja zdiagnozowac problemu, jedyne wyjscie jakie mi dali to zrobienie ograniczen za pomoca ulimits, ale ja sie w to nie bawie. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
