Hi, Rafał Cygnarowski(Friday 16 of January 2004 10:24): > Kopete ma jakis blad i wyciaka mu pamiec. Nie wiem jeszcze czy jest to > zalezne od uzywanego protokolu (ja uzywam gg, icq, msn i jabber-a). > Jakby ktos mial blizsze spostrzezenia lub znal problem to prosze o > kontakt. Znowu ja, ktorego uzywasz qt? Ztego co mi powiedziano to qt 3.3.0 ma huge mem leaka i dlatego takei cso sie dzieje.
-- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
