Hi,
Rafał Cygnarowski(Friday 16 of January 2004 10:24):
> Kopete ma jakis blad i wyciaka mu pamiec. Nie wiem jeszcze czy jest to
> zalezne od uzywanego protokolu (ja uzywam gg, icq, msn i jabber-a).
> Jakby ktos mial blizsze spostrzezenia lub znal problem to prosze o
> kontakt.
Znowu ja, ktorego uzywasz qt? Ztego co mi powiedziano to qt 3.3.0 ma huge mem 
leaka i dlatego takei cso sie dzieje.

-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym