On Sun, Jan 18, 2004 at 10:57:18PM +0100, Marcin Krzyzanowski wrote: > jaki jest sens kilku pakietow z kernelem 2.4.24 w glownym katalogu Ac > skoro reszta pakkietow jest i tak zbudowana dla 2.4.21, są 2 kernele w > jednym wydaniu ? > > ktos przysnął ? RM powinien zadbac o to by takich smieci nie bylo - jak jest cos przenoszone z ready to w calosci. mmazur - wez sie do roboty i patrz co robisz.
> a wogole to czemu tam nadal jest 2.4 a nie 2.6 jak zostalo postanowione. a jest juz dzialajace 2.6 na wszystkie arch wraz z modularnym ide i reszta? :P -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
