Dnia Sunday 18 of January 2004 23:07, [EMAIL PROTECTED] napisał: > On Sun, Jan 18, 2004 at 10:57:18PM +0100, Marcin Krzyzanowski wrote: > > jaki jest sens kilku pakietow z kernelem 2.4.24 w glownym katalogu Ac > > skoro reszta pakkietow jest i tak zbudowana dla 2.4.21, są 2 kernele w > > jednym wydaniu ? > > > > ktos przysnął ? > > RM powinien zadbac o to by takich smieci nie bylo - jak jest cos > przenoszone z ready to w calosci. > mmazur - wez sie do roboty i patrz co robisz. > > > a wogole to czemu tam nadal jest 2.4 a nie 2.6 jak zostalo postanowione. > > a jest juz dzialajace 2.6 na wszystkie arch wraz z modularnym ide i > reszta? :P modularne ide jest - ale trzeba potestowac na 'starych' chipsetach - tych co w drivers/ide/legacy leza... -- Witold Kręcicki (adasi) adasi [at] culm.net GPG key: 7AE20871 http://www.culm.net
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
