W liście z nie, 18-01-2004, godz. 23:05, Mariusz Mazur pisze: > On Sunday 18 of January 2004 22:57, Marcin Krzyzanowski wrote: > > jaki jest sens kilku pakietow z kernelem 2.4.24 w glownym katalogu Ac > > skoro reszta pakkietow jest i tak zbudowana dla 2.4.21, są 2 kernele w > > jednym wydaniu ? > > RM stwierdził, że jeśli nikt się tym jajkiem nie interesuje, to on też nie > będzie się niepotrzebnie wysilał i po prostu poczeka na ustawowe 2.6 (które > od około miesiąca jest 'już za chwilę' :).
to wywal to 2.4.24 z ftp. > > a wogole to czemu tam nadal jest 2.4 a nie 2.6 jak zostalo postanowione. > > Bo ostatnia próba zbudowania 2.6 skończyła się 'no space left on device' > skutkiem czego 2.6 czeka na dobroczyńcę w postaci ciebie (co znowu > przedłużyło stan 'jeszcze tylko trzy kilka dni' :). dysk juz jest, operacje przekazania go dalej planuje na czwartek na warlugu (mam nadzieje). -- [ HomePage http://krzak.linux.net.pl ] [ PLD http://www.pld-linux.org ] [ GNU Gadu http://www.gadu.gnu.pl ] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
