W liście z nie, 18-01-2004, godz. 23:36, Jakub Bogusz pisze: > On Sun, Jan 18, 2004 at 11:17:14PM +0100, Marcin Krzyzanowski wrote: > > W liście z nie, 18-01-2004, godz. 23:05, Mariusz Mazur pisze: > > > On Sunday 18 of January 2004 22:57, Marcin Krzyzanowski wrote: > > > > jaki jest sens kilku pakietow z kernelem 2.4.24 w glownym katalogu Ac > > > > skoro reszta pakkietow jest i tak zbudowana dla 2.4.21, są 2 kernele w > > > > jednym wydaniu ? > > > > > > RM stwierdził, że jeśli nikt się tym jajkiem nie interesuje, to on też nie > > > będzie się niepotrzebnie wysilał i po prostu poczeka na ustawowe 2.6 (które > > > od około miesiąca jest 'już za chwilę' :). > > > > to wywal to 2.4.24 z ftp. > > Dlaczego 2.4.24? > Do wywalenia są rzeczy do 2.4.21 (które było dziurawe).
chodzilo mi o aktualny stan rzeczy kiedy to to 2.4.24 tam tylko miesza i jestem pewien zamieszalo w glowie wielu osobom ktore probują to testować. -- [ HomePage http://krzak.linux.net.pl ] [ PLD http://www.pld-linux.org ] [ GNU Gadu http://www.gadu.gnu.pl ] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
