Nikt nie jest zainteresowany? ;) ----- Forwarded message from Krzysztof Krawczyk <[EMAIL PROTECTED]> -----
X-Original-To: [EMAIL PROTECTED] Delivered-To: [EMAIL PROTECTED] Mailing-List: contact [EMAIL PROTECTED]; run by ezmlm Precedence: bulk List-Post: <mailto:[EMAIL PROTECTED]> List-Help: <mailto:[EMAIL PROTECTED]> List-Unsubscribe: <mailto:[EMAIL PROTECTED]> List-Subscribe: <mailto:[EMAIL PROTECTED]> Delivered-To: mailing list [EMAIL PROTECTED] Subject: Linux+ na Komputer Expo From: Krzysztof Krawczyk <[EMAIL PROTECTED]> To: [EMAIL PROTECTED] Cc: Piotr Truszkowski <[EMAIL PROTECTED]> Organization: Linux+ X-Mailer: Ximian Evolution 1.4.5 (1.4.5-9.1.aur.2) Date: Mon, 19 Jan 2004 13:58:56 +0100 X-Spam-Checker-Version: SpamAssassin 2.61 (1.212.2.1-2003-12-09-exp) on aramin-ng.lan.piastlan.net X-Spam-Level: X-Spam-Status: No, hits=0.0 required=5.0 tests=none autolearn=no version=2.61 Hejka. Nie otrzymałem odpowiedzi. Czy mam zakładać, że nie jesteście zainteresowani? Jak już niektórzy deweloperzy PLD zauważyli, podczas targów Komputer Expo będziemy mieli 24 stycznia do dyspozycji jedną salę konferencyjną. Chcielibyśmy zorganizować wtedy spotkanie z czytelnikami Linux+ oraz twórcami polskich dystrybucji Linuksa. Czy bylibyście zainteresowani uczestnictwem, tzn. wydelegowaniem jednej-dwóch osób, które umiałyby powiedzieć coś o waszej dystrybucji, a także odpowiedzieć na pytania i ewentualnie porównania od innych? Pozdrawiam. -- Krzysztof Krawczyk Redaktor naczelny LiNUX+ http://www.linux.com.pl/ tel.: +48608688531 ____________________________ odpowiadajcie z cc: na liste ----- End forwarded message ----- -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
