Nikt nie jest zainteresowany? ;)

----- Forwarded message from Krzysztof Krawczyk <[EMAIL PROTECTED]> -----

X-Original-To: [EMAIL PROTECTED]
Delivered-To: [EMAIL PROTECTED]
Mailing-List: contact [EMAIL PROTECTED]; run by ezmlm
Precedence: bulk
List-Post: <mailto:[EMAIL PROTECTED]>
List-Help: <mailto:[EMAIL PROTECTED]>
List-Unsubscribe: <mailto:[EMAIL PROTECTED]>
List-Subscribe: <mailto:[EMAIL PROTECTED]>
Delivered-To: mailing list [EMAIL PROTECTED]
Subject: Linux+ na Komputer Expo
From: Krzysztof Krawczyk <[EMAIL PROTECTED]>
To: [EMAIL PROTECTED]
Cc: Piotr Truszkowski <[EMAIL PROTECTED]>
Organization: Linux+
X-Mailer: Ximian Evolution 1.4.5 (1.4.5-9.1.aur.2) 
Date: Mon, 19 Jan 2004 13:58:56 +0100
X-Spam-Checker-Version: SpamAssassin 2.61 (1.212.2.1-2003-12-09-exp) on 
        aramin-ng.lan.piastlan.net
X-Spam-Level: 
X-Spam-Status: No, hits=0.0 required=5.0 tests=none autolearn=no version=2.61

Hejka.

Nie otrzymałem odpowiedzi. Czy mam zakładać, że nie jesteście zainteresowani?

Jak już niektórzy deweloperzy PLD zauważyli, podczas targów Komputer
Expo będziemy mieli 24 stycznia do dyspozycji jedną salę konferencyjną.

Chcielibyśmy zorganizować wtedy spotkanie z czytelnikami Linux+ oraz
twórcami polskich dystrybucji Linuksa.

Czy bylibyście zainteresowani uczestnictwem, tzn. wydelegowaniem
jednej-dwóch osób, które umiałyby powiedzieć coś o waszej dystrybucji,
a także odpowiedzieć na pytania i ewentualnie porównania od innych?

Pozdrawiam.

-- 
Krzysztof Krawczyk
Redaktor naczelny LiNUX+
http://www.linux.com.pl/
tel.: +48608688531


____________________________
odpowiadajcie z cc: na liste


----- End forwarded message -----

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym