W liście z pon, 19-01-2004, godz. 14:55, [EMAIL PROTECTED] pisze: > Hejka. > > Nie otrzymałem odpowiedzi. Czy mam zakładać, że nie jesteście zainteresowani? > > Jak już niektórzy deweloperzy PLD zauważyli, podczas targów Komputer > Expo będziemy mieli 24 stycznia do dyspozycji jedną salę konferencyjną. > > Chcielibyśmy zorganizować wtedy spotkanie z czytelnikami Linux+ oraz > twórcami polskich dystrybucji Linuksa. > > Czy bylibyście zainteresowani uczestnictwem, tzn. wydelegowaniem > jednej-dwóch osób, które umiałyby powiedzieć coś o waszej dystrybucji, > a także odpowiedzieć na pytania i ewentualnie porównania od innych? Jak najbardziej jesteśmy zainteresowani uczestnictwem. Czy to będzie jedna osoba czy dwie, czas pokaże. Na dzień dzisiejszy deklaruję swoje przybycie na targi oraz wzięcie uczestnictwa w imprezie. Co do drugiej osoby, poinformuję w późniejszym terminie. Postaram się udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące dystrybucji PLD.
> > Pozdrawiam. Ja również. > > -- > Krzysztof Krawczyk > Redaktor naczelny LiNUX+ > http://www.linux.com.pl/ > tel.: +48608688531 -- Marcin Doliński PLD Linux averne (at) PLD-Linux (dot) org __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
