W liście z pon, 19-01-2004, godz. 15:28, Krzysztof Krawczyk pisze: > Swietnie. Czy będzie to udział pasywny (w formie reprezentacji PLD) czy > może bardziej aktwny (krótkie omówienie systemu). Od razu mówię, że > chłopacy z Auroksa będą pokazywać swoją dystrybucje. W imię zdrowej > konkurencji myślę, że bardzo dobrze byłoby zrobić to samo. Od 15-45 > minut prezentacji. Osobiście preferuję pokaz aktywny. Czy będziemy mieli możliwość wykorzystania rzutnika? Myślę, że taka prezentacja nie potrwa dłużej niż 30 minut.
-- Marcin Doliński PLD Linux averne (at) PLD-Linux (dot) org __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
