W liście z pon, 19-01-2004, godz. 15:28, Krzysztof Krawczyk pisze: 
> Swietnie. Czy będzie to udział pasywny (w formie reprezentacji PLD) czy
> może bardziej aktwny (krótkie omówienie systemu). Od razu mówię, że
> chłopacy z Auroksa będą pokazywać swoją dystrybucje. W imię zdrowej
> konkurencji myślę, że bardzo dobrze byłoby zrobić to samo. Od 15-45
> minut prezentacji. 
Osobiście preferuję pokaz aktywny. Czy będziemy mieli możliwość
wykorzystania rzutnika? Myślę, że taka prezentacja nie potrwa dłużej niż
30 minut.

-- 
Marcin Doliński
PLD Linux
averne (at) PLD-Linux (dot) org


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym