W liście z pon, 19-01-2004, godz. 16:13, Krzysztof Krawczyk pisze: > W liście z pon, 19-01-2004, godz. 15:49, Marcin Doliński pisze: > > > Osobiście preferuję pokaz aktywny. Czy będziemy mieli możliwość > > wykorzystania rzutnika? Myślę, że taka prezentacja nie potrwa dłużej niż > > 30 minut. > > Tak. Rzutnik będzie do dyspozycji. Spotykamy się trochę wcześniej żeby umówić scenariusz czy bezpośrednio o czasie? Najprawdopodobniej będę na targach już od środy.
Marcin Doliński __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
