Hi,
Paweł Sikora(Wednesday 21 of January 2004 12:07):
> mam:
> glibc-2.3.3-0.20040101.10+nptl
> oraz przebudowane juz glib,glib2,binutils
> qt tez sie chyba zbuduje ;) jak zniknie ten sigsev.
> tylko jak go usunac?
> przebudowa expata nic nie dala.
Potwierdzam, tylko powiedz skad wziales ze to wina expata? Nie zebym twierdzil 
ze nie masz racje, tylko ja bylem za durny zeby do tego dojsc :)
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym