Hi, Paweł Sikora(Wednesday 21 of January 2004 12:07): > mam: > glibc-2.3.3-0.20040101.10+nptl > oraz przebudowane juz glib,glib2,binutils > qt tez sie chyba zbuduje ;) jak zniknie ten sigsev. > tylko jak go usunac? > przebudowa expata nic nie dala. Potwierdzam, tylko powiedz skad wziales ze to wina expata? Nie zebym twierdzil ze nie masz racje, tylko ja bylem za durny zeby do tego dojsc :) -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
