Hi, Fryderyk Dziarmagowski(Wednesday 21 of January 2004 20:37): > aplikacje których używam oparte o qt jak dcgui_qt, kink czy psi działają > bez problemu To jest niemozliwe i tak sie nie stalo a ty klamiesz :) -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
