On Wed, 21 Jan 2004 12:07:41 +0100 (CET) Paweł Sikora <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
[...] > mam: > glibc-2.3.3-0.20040101.10+nptl > oraz przebudowane juz glib,glib2,binutils > qt tez sie chyba zbuduje ;) jak zniknie ten sigsev. > tylko jak go usunac? > przebudowa expata nic nie dala. właśnie mi się zbudowało (qt-3.2.3-3) --without odbc --without psgql --without single --without static_libs glibc-2.3.3-0.20040101.6+nptl gcc-3.3.2-3 binutils-2.14.90.0.8-1 aplikacje których używam oparte o qt jak dcgui_qt, kink czy psi działają bez problemu -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
