On Wed, 21 Jan 2004 12:07:41 +0100 (CET)
Paweł Sikora <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

[...]
> mam:
> glibc-2.3.3-0.20040101.10+nptl
> oraz przebudowane juz glib,glib2,binutils
> qt tez sie chyba zbuduje ;) jak zniknie ten sigsev.
> tylko jak go usunac?
> przebudowa expata nic nie dala.

właśnie mi się zbudowało (qt-3.2.3-3)
--without odbc
--without psgql
--without single
--without static_libs

glibc-2.3.3-0.20040101.6+nptl
gcc-3.3.2-3
binutils-2.14.90.0.8-1

aplikacje których używam oparte o qt jak dcgui_qt, kink czy psi działają
bez problemu

-- 
Fryderyk Dziarmagowski

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym