On Wed, 21 Jan 2004 20:50:10 +0100
Piotr Szymanski <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Hi,
> Fryderyk Dziarmagowski(Wednesday 21 of January 2004 20:37):
> > aplikacje których używam oparte o qt jak dcgui_qt, kink czy psi
> > działają
> > bez problemu
> To jest niemozliwe i tak sie nie stalo a ty klamiesz :)

SOD#1

-- 
Fryderyk Dziarmagowski

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym