On Wed, 21 Jan 2004 20:50:10 +0100 Piotr Szymanski <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Hi, > Fryderyk Dziarmagowski(Wednesday 21 of January 2004 20:37): > > aplikacje których używam oparte o qt jak dcgui_qt, kink czy psi > > działają > > bez problemu > To jest niemozliwe i tak sie nie stalo a ty klamiesz :) SOD#1 -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
