W liście z nie, 25-01-2004, godz. 01:16, Jakub Bogusz pisze: > > 4. Mimo znalezienia poprawnie karty sieciowej (gt3) nie zostaje ona dodana > > do /etc/modprobe.conf. > > A modules.conf? Nie wiem czy instalator został dostosowany do 2.6? Jeszcze nie został... została przewidziana instalacja na 2.4 (bo i taki jest w Ac) i uruchomienie generate-modprobe.conf.
> > > 5. Chyba w miniiso brakuje jakiegoś miniedytora (sed pomijam) pico to tylko > > 100 kB, żeby szybko zmienić i386 w /etc/poldek.conf > > Jest e3, dostępny jako vi (nie sprawdzałem - czy ma inne tryby jak > w e3.spec? wtedy także emacs, pico, ne, ws). Apropos krzyczenia, Paweł powiedział że to dopiszę. Ale skoro problemu ma nie być... -- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
