W liście z sob, 24-01-2004, godz. 12:55, Mateusz Korniak pisze: > 1. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce aby zgłaszać ? Raczej [EMAIL PROTECTED] :) > > 2. Podczas instalacji wykłada się instalacja pakietów (bodajrze ksh , bash i > kilka innych z komentarzem z opisem hgw why ;) To jest znane...
> > 3. Nie tworzy się wogóle plik /etc/shells Opisane w newsie dot. obrazów na stronie www.PLD-Linux.org > > 4. Mimo znalezienia poprawnie karty sieciowej (gt3) nie zostaje ona dodana > do /etc/modprobe.conf. Do modules.conf też nie? To będzie do poprawienia... > > 5. Chyba w miniiso brakuje jakiegoś miniedytora (sed pomijam) pico to tylko > 100 kB, żeby szybko zmienić i386 w /etc/poldek.conf Jest vi. Jeśli chodzi o miejsce, w przypadku instalatora 100kB to bardzo dużo :) > > 6. /etc/resolv.conf tworzy się puste - chyba warto aby były tam np domyślne > wpisy DNS z PLD ? (być może tylko mi sie wydaje że jest puste - bo ustawiłem > DHCPD a z braku modułu nic nie ustalił ...) Sam Ci nic nie wymusi, jeżeli konfigurujesz sieć ręcznie, doda odpowiednie wpisy. -- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
