On Sat, Jan 24, 2004 at 12:55:47PM +0100, Mateusz Korniak wrote: > 1. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce aby zgłaszać ? > > 2. Podczas instalacji wykłada się instalacja pakietów (bodajrze ksh , bash i > kilka innych z komentarzem z opisem hgw why ;) > > 3. Nie tworzy się wogóle plik /etc/shells
Najpierw chodziło o shadow - poprawione już dawno. Potem o glibc-misc - powinno się rozwiązać wraz z przeniesieniem snapshotu 2.3.3 do /. Czy to już rozwiąże problem, to się okaże... (w przypadku dodawania workarounda w instalatorze - powinien on głośno krzyczeć, jeśli nie znajdzie sh w shells - żeby było wiadomo, że problem nie został jeszcze rozwiązany) > 4. Mimo znalezienia poprawnie karty sieciowej (gt3) nie zostaje ona dodana > do /etc/modprobe.conf. A modules.conf? Nie wiem czy instalator został dostosowany do 2.6? > 5. Chyba w miniiso brakuje jakiegoś miniedytora (sed pomijam) pico to tylko > 100 kB, żeby szybko zmienić i386 w /etc/poldek.conf Jest e3, dostępny jako vi (nie sprawdzałem - czy ma inne tryby jak w e3.spec? wtedy także emacs, pico, ne, ws). -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
