On Sun, Jan 25, 2004 at 11:49:04PM +0100, Arkadiusz Miskiewicz wrote: > Dnia nie 25. stycznia 2004 23:49, Jakub Bogusz napisał: > > No właśnie - chciałem zbudować Xbae, Xlt, XmHTML, grace - a tu pudło, na > > builderach jest openmotif-devel, a spece chcą lesstifa. > > > > W Ac standardem ma być openmotif (z libXm.so.3) czy lesstif? > > Jeśli lesstif, to z którą wersją Motifa? Można wybrać 1.0, 2.0, 2.1 > > (czyli libXm.so.1 albo chyba libXm.so.2). > Czy openmotif z libXm.so.4, który jest na head?
A, nie myślałem że przy zmianie 2.2.2->2.2.3 zmieni się SONAME. No to jeśli openmotif 2.2.x, to raczej ten nowy... Tylko nie wiem co na to jakieś binarne pakiety (IIRC Opera chciała któregoś Motifa powyżej 1.0). -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
