On Sun, Jan 25, 2004 at 23:49:05 +0100, Jakub Bogusz wrote:

> builderach jest openmotif-devel, a spece chcą lesstifa.

Zapewne część z nich zadowoli się openmotifem (czyli BR: motif-devel).
Tak było w kilku przypadkach, z którymi się spotkałem.

> W Ac standardem ma być openmotif (z libXm.so.3) czy lesstif?

IMHO openmotif, ale może so.4?

-- 
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym