Dnia nie 25. stycznia 2004 23:49, Jakub Bogusz napisał: > No właśnie - chciałem zbudować Xbae, Xlt, XmHTML, grace - a tu pudło, na > builderach jest openmotif-devel, a spece chcą lesstifa. > > W Ac standardem ma być openmotif (z libXm.so.3) czy lesstif? > Jeśli lesstif, to z którą wersją Motifa? Można wybrać 1.0, 2.0, 2.1 > (czyli libXm.so.1 albo chyba libXm.so.2). Czy openmotif z libXm.so.4, który jest na head?
-- Arkadiusz Miśkiewicz CS at FoE, Wroclaw University of Technology arekm.pld-linux.org, 1024/3DB19BBD, JID: arekm.jabber.org, PLD/Linux __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
