On poniedziałek 26 styczeń 2004 15:58, Piotr Szymanski wrote: > Hi, > Przed chwila wydano kde 3.2 dla packagerow w zwiazku z tym prosze o > powstrzymanie sie od commitowania zmian do arts,kde*,quanta na head. > TIA.
ekstra.. więc czekam na jakąś informację na grupie typu "kde 3.2 w pełni ok w cvsie - odpalajcie buildery!" to sobie skompiluję.. a jeszcze idealniej jakby w jak najkrótszym czasie całość (całość) znalazła się na FTP.. i aby PLD było jak PLD: poldek --upgrade-dist i mam KDE 3.2 .. -- .: Jakub Głazik - [zytek] - zytek[at]pld-linux.org .: http://www.misiaj.sie.pl [obsolete] .: PLD Linux. Bocian fetish team. .: per aspera ad astra. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
