On Mon, Jan 26, 2004 at 07:41:41PM +0100, Michal Kochanowicz wrote: > > > Nigdy? A w distfiles sa nonstop w miare jak dodaje spece. arts juz jest, > > > kdelibs bedzie wieczorem. > > Oficjalne wydanie to trzeci lutego i wtedy znajda sie do ac. > Kurwa co za dzień: tłumaczenie mojego pytania: kiedy tarballe znajdą się > w distfiles?
Przecież odpowiedział mail wcześniej, po co te nerwy? -- http://www.mysza.eu.org/ | Everybody needs someone sure, someone true, PLD Linux developer | Everybody needs some solid rock, I know I do. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
