On Mon, Jan 26, 2004 at 07:41:41PM +0100, Michal Kochanowicz wrote:
> > > Nigdy? A w distfiles sa nonstop w miare jak dodaje spece. arts juz jest,
> > > kdelibs bedzie wieczorem.
> > Oficjalne wydanie to trzeci lutego i wtedy znajda sie do ac.
> Kurwa co za dzień: tłumaczenie mojego pytania: kiedy tarballe znajdą się
> w distfiles?

Przecież odpowiedział mail wcześniej, po co te nerwy?

-- 
http://www.mysza.eu.org/ | Everybody needs someone sure, someone true,
   PLD Linux developer   | Everybody needs some solid rock, I know I do.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym