On Mon, Jan 26, 2004 at 07:36:57PM +0100, Piotr Szymanski wrote: > > Nigdy? A w distfiles sa nonstop w miare jak dodaje spece. arts juz jest, > > kdelibs bedzie wieczorem. > Oficjalne wydanie to trzeci lutego i wtedy znajda sie do ac. Kurwa co za dzień: tłumaczenie mojego pytania: kiedy tarballe znajdą się w distfiles? -- --= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =-- --= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =-- --==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==-- A chodzenie po górach SSIE!!!
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
