On Mon, Jan 26, 2004 at 07:36:57PM +0100, Piotr Szymanski wrote:
> > Nigdy? A w distfiles sa nonstop w miare jak dodaje spece. arts juz jest,
> > kdelibs bedzie wieczorem.
> Oficjalne wydanie to trzeci lutego i wtedy znajda sie do ac.
Kurwa co za dzień: tłumaczenie mojego pytania: kiedy tarballe znajdą się
w distfiles?
-- 
--= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =--
--= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =--
--==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==--
A chodzenie po górach SSIE!!!

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym