Użytkownik Fryderyk Dziarmagowski napisał:

sugerujesz, że ktoś może zacząć budowanie GNOME od nautilusa?
wyraźnie Ci się nudzi. zwróć uwagę na nazwę brancza.


Chmm......, ja tak robię, gdzy chcę całe GNOEM przebudować :) Wtedy ładnie mi wywala czego mi jeszcze brakuje, a jak się sypie przy budowaniu, to wiem jakiego BR'a brakowało.

Pozdrawiam
      Artur


-- Zawsze kiedy jest problem, jest jakieś rozwiązanie; zatem jeśli nie ma rozwiązania, nie ma problemu.


__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym