Użytkownik Fryderyk Dziarmagowski napisał:
sugerujesz, że ktoś może zacząć budowanie GNOME od nautilusa?
wyraźnie Ci się nudzi. zwróć uwagę na nazwę brancza.
Chmm......, ja tak robię, gdzy chcę całe GNOEM przebudować :) Wtedy
ładnie mi wywala czego mi jeszcze brakuje, a jak się sypie przy
budowaniu, to wiem jakiego BR'a brakowało.
Pozdrawiam
Artur
--
Zawsze kiedy jest problem, jest jakieś rozwiązanie;
zatem jeśli nie ma rozwiązania, nie ma problemu.
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles