W liście z wto, 24-02-2004, godz. 21:24, Fryderyk Dziarmagowski pisze: > On Tue, 24 Feb 2004 21:21:01 +0100 > Artur Flinta <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > >sugerujesz, że ktoś może zacząć budowanie GNOME od nautilusa? > > >wyraźnie Ci się nudzi. zwróć uwagę na nazwę brancza. > > > > > > > > Chmm......, ja tak robię, gdzy chcę całe GNOEM przebudować :) Wtedy > > ładnie mi wywala czego mi jeszcze brakuje, a jak się sypie przy > > budowaniu, to wiem jakiego BR'a brakowało. > > ja zaglądam do configure.* ;)
a czy BR nie powinien byc odzwieciedleniem tego co jest w zaszyne configure ? -- [ HomePage http://krzak.linux.net.pl ] [ PLD http://www.pld-linux.org ] [ GNU Gadu http://www.gadu.gnu.pl ] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
