W liście z wto, 24-02-2004, godz. 22:15 +0100, Paweł Sakowski napisał:
> > > > -BuildRequires: glib2-devel >= 2.3.2 > > > > -BuildRequires: gtk+2-devel >= 2.3.2 > > > > -BuildRequires: libgnomecanvas-devel >= 2.5.90 > > > glib2-devel, gtk+2-devel, libgnome-devel i libgnomecanvas-devel są > > wymagane przez libgnomeui-devel. > > Tak; tyle, że libgnomeui-devel ciągnie jedynie wersje: > > glib2-devel >= 2.3.1 > gtk+2-devel >= 2.3.1 > libgnomecanvas-devel >= 2.5.4 > > Co może nie wystarczyć. Akurat nautilus wymaga tylko glib2 i gtk+2 >= 2.3.0. > Upierać się nie zamierzam, zasygnalizowałem tylko w razie, gdyby było to > przeoczenie. Wiadomo, DEVEL ma swoje prawa. Chociaż uważam, że > wpisywanie explicité wymagań z configure.in do BuildReq ułatwia pracę ze > specem. Też tak uważam, ale też nie jest dobrze gdy tych BRów jest za dużo. Ja jak usuwam to tylko te oczywiste. Pomyśl sobie jakby wyglądały spece, gdyby w każdym było BR XFree86- devel, awk, binutils, fileutils, itp. Wtedy każdy spec miałby po kilkadziesiąt BRów. -- Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
