On Tue, 24 Feb 2004 21:21:01 +0100
Artur Flinta <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> >sugerujesz, że ktoś może zacząć budowanie GNOME od nautilusa?
> >wyraźnie Ci się nudzi. zwróć uwagę na nazwę brancza.
> >  
> >
> Chmm......, ja tak robię, gdzy chcę całe GNOEM przebudować :) Wtedy 
> ładnie mi wywala czego mi jeszcze brakuje, a jak się sypie przy 
> budowaniu, to wiem jakiego BR'a brakowało.

ja zaglądam do configure.* ;)

-- 
Fryderyk Dziarmagowski

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym