On Tue, 24 Feb 2004 21:21:01 +0100 Artur Flinta <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >sugerujesz, że ktoś może zacząć budowanie GNOME od nautilusa? > >wyraźnie Ci się nudzi. zwróć uwagę na nazwę brancza. > > > > > Chmm......, ja tak robię, gdzy chcę całe GNOEM przebudować :) Wtedy > ładnie mi wywala czego mi jeszcze brakuje, a jak się sypie przy > budowaniu, to wiem jakiego BR'a brakowało. ja zaglądam do configure.* ;) -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
