Dnia czw 26. lutego 2004 00:09, Paweł Gołaszewski napisał: > On Wed, 25 Feb 2004, Jakub Bogusz wrote: [...] > > > do poprawy - 770 powinna być > > > > 7x0,root,disk dla cdromów jest... hm, błędogenne. > > dlaczego ? > > > Zresztą jak dla mnie te katalogi są bez sensu - i tak ich nic nie > > wypełni. I po co +w dla grupy? > > Dla grupy? Żeby można było z nagrywarki skorzystać? Żeby można było skorzystać z nagrywarki jest grupa cdrwrite (http://piorun.ds.pg.gda.pl/~blues/SOURCES/setup-2.4.5.tar.bz2) - dodawanie użytkownika do disk z możliwością zapisu wszystkich partycji jest IMHO średnim pomysłem.
-- Tomasz Wittner $(YOUD_NEVER_GUESS_THIS_VARIABLE_NAME_HAHA) http://freshmeat.net/articles/view/889/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
