On Mon, Jan 10, 2005 at 02:33:13PM +0100, Michal Abramowicz wrote: > witam > dla openoffice-1.1.3-3
Uff, udało mi się przenieść OO 1.1.2-3 przy pomocy tar'a i działa. Tzn dane mozna do arkusza zaciągać. Uf. Błąd z 1.1.3-3 powtarzalny za kazydm razem. Narazie nie znam rozwiązania na moją przypadłość. abram. ps: trzeba by mi sie zapisać do timu który sprawdza pakiety ale co gdzie jak to nie wiem. -- Z punktu widzenia Rewolucji Światowej ludzie zasadniczo dzielą się na dwie kategorie: na tych, którym trzeba natychmiast poderżnąć gardło i na tych, którym narazie nie trzeba. _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
