Dnia Tue, 11 Jan 2005 17:42:20 +0100 (CET) Andrzej Krzysztofowicz <[EMAIL PROTECTED]> pisze:
> Zeby wyinstalowujac jedyny pakiet wymagajacy basha wyinstalowac basha? Chodzi mi o taka sytuacje: instaluje pakiet A, ktory wymaga doinstalowania pakietow B i C kiedy odinstalujue pakiet A, B i C pozostaja mimo iz sa niepotrzebne (zazwyczaj jakies biblioteki) Chodzi mi o mozliwosc pytania sie poldka o to czy usunac tez te i tylko te pakiety , ktore dany wlasnie odinstalowywany pakiet zainstalowal, o ile B i C nie sa uzywane przez inny program zainstalowany pozniej. -- Robert 'koorek' Kurowski http://www.koorek.pl.eu.org JID: [EMAIL PROTECTED] Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówić : "nie zawiedź mnie znowu" -- George W. Bush _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
