Andrzej Szymoszek:
/../
> O ile wiem, hierarchia nie zajela dotychczas stanowiska
> w sprawie referendum "stryczkowego". To jakby dosc nowy
> pomysl jest. I pewnie niechetnie stanowisko owo zajma,
> chocby ze wzgledu na to, o czym pisales powyzej. W kwestii
> "hierarchia a referenda" mielismy za to niedawno list
> pasterski, w ktorym sprzeciwiono sie referendum w sprawie
> reprywatyzacji (argumentacja podobna- siodemka zamiast
> piatki ;) Czy kogos interesuje moja opinia o stanowisku
> Episkopatu?
>
> Andrzej
Tak, mnie:-)
Uta