Andrzej Szymoszek:

/../
>    O ile wiem, hierarchia nie zajela dotychczas stanowiska
>  w sprawie referendum "stryczkowego". To jakby dosc nowy
>  pomysl jest. I pewnie niechetnie stanowisko owo zajma,
>  chocby ze wzgledu na to, o czym pisales powyzej. W kwestii
>  "hierarchia a referenda" mielismy za to niedawno list
>  pasterski, w ktorym sprzeciwiono sie referendum w sprawie
>  reprywatyzacji (argumentacja podobna- siodemka zamiast
>  piatki ;) Czy kogos interesuje moja opinia o stanowisku
>  Episkopatu?
>
>  Andrzej

Tak, mnie:-)

Uta

Odpowiedź listem elektroniczym