I pewnie niechetnie stanowisko owo zajma, > chocby ze wzgledu na to, o czym pisales powyzej. W kwestii > "hierarchia a referenda" mielismy za to niedawno list > pasterski, w ktorym sprzeciwiono sie referendum w sprawie > reprywatyzacji (argumentacja podobna- siodemka zamiast > piatki ;) Czy kogos interesuje moja opinia o stanowisku > Episkopatu? > > Andrzej Oczywiscie, a co na litosc boska Kosciol ma do reprywatyzacji - sam sie zabezpieczyl po zeby.. czyzby musial oddawac? Malian
- referendum Anna Niewiadomska
- Re: referendum Andrzej Szymoszek
- Re: referendum Uta Zablocki-Berlin
- Re: referendum Malina Ptys
- Re: referendum Andrzej Szymoszek
- Re: referendum Chris BOROWIAK
- Re: referendum JA
- Re: referendum Chris BOROWIAK
- Re: referendum JA
