I pewnie niechetnie stanowisko owo zajma,
>  chocby ze wzgledu na to, o czym pisales powyzej. W kwestii
>  "hierarchia a referenda" mielismy za to niedawno list
>  pasterski, w ktorym sprzeciwiono sie referendum w sprawie
>  reprywatyzacji (argumentacja podobna- siodemka zamiast
>  piatki ;) Czy kogos interesuje moja opinia o stanowisku
>  Episkopatu?
>
>  Andrzej

Oczywiscie, a co na litosc boska Kosciol ma do reprywatyzacji - sam sie
zabezpieczyl po zeby.. czyzby musial oddawac?

Malian

Odpowiedź listem elektroniczym