Anna Niewiadomska wrote:

> W Polsce sprawe przeciw Ratajczakowi umorzono

Sytuacja sie zmienila:

Sad Okregowy w Opolu sprawe "odwiesil" przekazujac do ponownego
rozpatrzenia w Sadzie Rejonowym. Pan Ratajczak zyskal tym samym
nadzieje na sprawiedliwsze ocenienie jego pracy naukowej, czego
mu osobiscie zycze!

Z autopsji wiem jak sie czuje pracownik naukowy usuniety z uczelni
za nieprawomyslne (w moim przypadku prosolidarnosciowe) przekona-
nia. To byl co prawda rok 1988, ale problem podobny...

Krzysztof Borowiak

Odpowiedź listem elektroniczym