Anna Niewiadomska wrote:
> W Polsce sprawe przeciw Ratajczakowi umorzono
Sytuacja sie zmienila:
Sad Okregowy w Opolu sprawe "odwiesil" przekazujac do ponownego
rozpatrzenia w Sadzie Rejonowym. Pan Ratajczak zyskal tym samym
nadzieje na sprawiedliwsze ocenienie jego pracy naukowej, czego
mu osobiscie zycze!
Z autopsji wiem jak sie czuje pracownik naukowy usuniety z uczelni
za nieprawomyslne (w moim przypadku prosolidarnosciowe) przekona-
nia. To byl co prawda rok 1988, ale problem podobny...
Krzysztof Borowiak