On Tue, 2006-04-25 at 10:55 +0300, Bogdan Botez wrote: > Servus, > > Stiu ca problema a mai fost dezbatuta, dar poate reusim sa > sintetizam cumva aspectul: cine vinde Redhat in Romania, > cine si ce fel de suport vinde? > > Slackware stim. Suse vindea Genesys dar ... parca e slaba > miscarea...
Cica noi (http://www.romsym.ro) vindem. Iar suportul il asigura direct cei de la Red Hat conform subscription-ului pe care-l cumperi (Basic, Standard, Premium). Numa' bine, Ave
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
